BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако
1.5V @ 8A
Волтаге - ДЦ Реверсе (Вр) (Мак)
400V
Пакет уређаја за добављаче
TO-220AC ins
Брзина
Fast Recovery = 200mA (Io)
Сериес
Повратно време опоравка (трр)
75ns
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Радна температура - спој
150°C (Max)
Детаљан опис
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр
15µA @ 400V
Струја - Просјечна исправљена (Ио)
8A