Кућа > Производи > Дисцрете Семицондуцтор Продуцтс > Диоди - исправљачи - појединачни > BYT08P-1000
BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако
1.9V @ 8A
Волтаге - ДЦ Реверсе (Вр) (Мак)
1000V
Пакет уређаја за добављаче
TO-220AC
Брзина
Fast Recovery = 200mA (Io)
Сериес
Повратно време опоравка (трр)
155ns
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-220-2
Радна температура - спој
-40°C ~ 150°C
Детаљан опис
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр
35µA @ 1000V
Струја - Просјечна исправљена (Ио)
8A