Кућа > Производи > Дисцрете Семицондуцтор Продуцтс > Диоди - исправљачи - појединачни > BYT03-400
BYT03-400
STMicroelectronics
BYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако
1.5V @ 3A
Волтаге - ДЦ Реверсе (Вр) (Мак)
400V
Пакет уређаја за добављаче
DO-201AD
Брзина
Fast Recovery = 200mA (Io)
Сериес
Повратно време опоравка (трр)
55ns
Паковање
Tape & Box (TB)
Пакет / случај
DO-201AD, Axial
Радна температура - спој
150°C (Max)
Тип монтаже
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Тип диода
Standard
Детаљан опис
Diode Standard 400V 3A Through Hole DO-201AD
Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр
20µA @ 400V
Струја - Просјечна исправљена (Ио)
3A