Кућа > Производи > Заштита колима > ТВС - Диоди > ESDALC6V1M3
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
TVS DIODE 5V SOT883
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Реверсе Стандофф (Тип)
5V
Волтаге - Цлампинг (Мак) @ Ипп
Напон - квар (мин)
6.1V
Јединствени канали
2
Тип
Zener
Пакет уређаја за добављаче
SOT-883
Сериес
ESDA, TRANSIL™
Заштита електричне енергије
No
Повер - Пеак Пулсе
30W
Паковање
Cut Tape (CT)
Пакет / случај
SC-101, SOT-883
Друга имена
Радна температура
-40°C ~ 125°C (TJ)
Тип монтаже
Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Произвођач Стандардно време рада
15 Weeks
Статус без воде / РоХС статус
Lead free / RoHS Compliant
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
Капацитет @ Фреквенција
11pF @ 1MHz