Кућа > Производи > Заштита колима > ТВС - Диоди > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Реверсе Стандофф (Тип)
3V
Волтаге - Цлампинг (Мак) @ Ипп
Напон - квар (мин)
6.1V
Јединствени канали
4
Тип
Zener
Пакет уређаја за добављаче
SOT-666IP
Сериес
ESDA, TRANSIL™
Заштита електричне енергије
No
Повер - Пеак Пулсе
30W
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
SOT-563, SOT-666
Друга имена
ESDALC6V1P6-ND
Радна температура
-40°C ~ 150°C (TJ)