Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > STY60NM60
STY60NM60
STMicroelectronics
STY60NM60
Парамтерс Продуцт
Вгс (тх) (Мак) @ Ид
5V @ 250µA
Вгс (Мак)
±30V
Технологија
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет уређаја за добављаче
MAX247™
Сериес
MDmesh™
Рдс Он (Мак) @ Ид, Вгс
55 mOhm @ 30A, 10V
Дисипација снаге (макс.)
560W (Tc)
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-247-3
Друга имена
Радна температура
150°C (TJ)
Тип монтаже
Through Hole
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Произвођач Стандардно време рада
42 Weeks
Статус без воде / РоХС статус
Lead free / RoHS Compliant
Инпут Цапацитанце (Цисс) (Мак) @ Вдс
7300pF @ 25V
Капацитет капије (Кг) (Мак) @ Вгс
266nC @ 10V
Тип ФЕТ
N-Channel
ФЕТ Феатуре
Погонски напон (максимални Рдс укључен, мин Рдс укључен)
10V
Одвод до напона Извор (Вдсс)
600V
Детаљан опис
N-Channel 600V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™
Струја - континуирани одвод (Ид) @ 25 ° Ц
60A (Tc)