Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
Парамтерс Продуцт
Вгс (тх) (Мак) @ Ид
5V @ 250µA
Вгс (Мак)
±30V
Технологија
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет уређаја за добављаче
MAX247™
Сериес
PowerMESH™
Рдс Он (Мак) @ Ид, Вгс
130 mOhm @ 17A, 10V
Дисипација снаге (макс.)
450W (Tc)
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-247-3
Друга имена
Радна температура
150°C (TJ)
Тип монтаже
Through Hole
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Статус без воде / РоХС статус
Contains lead / RoHS non-compliant
Инпут Цапацитанце (Цисс) (Мак) @ Вдс
9100pF @ 25V
Капацитет капије (Кг) (Мак) @ Вгс
223nC @ 10V
Тип ФЕТ
N-Channel
ФЕТ Феатуре
Погонски напон (максимални Рдс укључен, мин Рдс укључен)
10V
Одвод до напона Извор (Вдсс)
500V
Детаљан опис
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Струја - континуирани одвод (Ид) @ 25 ° Ц
34A (Tc)