Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > SMP100MC-400
SMP100MC-400
STMicroelectronics
SMP100MC-400
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Офф Стате
400V
Волтаге - Бреаковер
530V
Друга имена
SMP100MC400
Струја - Пеак Пулсе (8 / 20μс)
300A
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
100A
Струја - Држи (Их)
150mA
Капацитет
30pF