Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > SMP100LC-400
SMP100LC-400
STMicroelectronics
SMP100LC-400
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Офф Стате
400V
Волтаге - Бреаковер
530V
Друга имена
SMP100LC400
Струја - Пеак Пулсе (8 / 20μс)
400A
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
100A
Струја - Држи (Их)
150mA
Капацитет
45pF