Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Офф Стате
140V
Волтаге - Бреаковер
175V
Сериес
SMP, TRISIL™
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
DO-214AA, SMB
Друга имена
SMP100LC140
Број елемената
1
Тип монтаже
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Струја - Пеак Пулсе (8 / 20μс)
400A
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
100A
Струја - Држи (Их)
150mA
Капацитет
65pF