Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > SMC30J33A
SMC30J33A
STMicroelectronics
SMC30J33A
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Реверсе Стандофф (Тип)
33V
Волтаге - Цлампинг (Мак) @ Ипп
53.3V
Напон - квар (мин)
36.7V
Јединствени канали
1
Тип
Zener
Пакет уређаја за добављаче
SMC
Сериес
SMC30J, TRANSIL™
Заштита електричне енергије
No
Повер - Пеак Пулсе
3000W (3kW)
Паковање
Original-Reel®
Пакет / случај
DO-214AB, SMC
Друга имена
Радна температура
-55°C ~ 175°C (TJ)
Тип монтаже
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
56A