Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > ПМИЦ - Регулатори напона - Линеарни > L4940V85
L4940V85
STMicroelectronics
L4940V85
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220AB
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Излазни напон (макс.)
0.9V @ 1.5A
Напон - излаз (мин / фиксни)
8.5V
Напон - излаз (макс.)
Напон - улаз (макс.)
17V
Пакет уређаја за добављаче
TO-220AB
Сериес
Заштитне карактеристике
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-220-3
ПСРР
68dB (120Hz)
Излазни тип
Fixed
Конфигурација излаза
Positive
Радна температура
-40°C ~ 150°C
Број регулатора
1
Тип монтаже
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Детаљан опис
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A TO-220AB
Струја - Снага (Мак)
50mA
Тренутни - Куиесцент (Ик)
8mA
Струја - излаз
1.5A