Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > L4931CV33
L4931CV33
STMicroelectronics
L4931CV33
Парамтерс Продуцт
Излазни напон (макс.)
0.8V @ 250mA
Напон - излаз (мин / фиксни)
3.3V
Напон - излаз (макс.)
Напон - улаз (макс.)
20V
Пакет уређаја за добављаче
TO-220AB
Сериес
Заштитне карактеристике
Over Current, Over Temperature
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-220-3
ПСРР
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Излазни тип
Fixed
Конфигурација излаза
Positive
Друга имена
Радна температура
-40°C ~ 125°C
Број регулатора
1
Тип монтаже
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Детаљан опис
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Струја - Снага (Мак)
6mA
Тренутни - Куиесцент (Ик)
1mA
Струја - излаз
250mA