Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
Парамтерс Продуцт
Тип
Wirewound
Толеранција
±15%
Пакет уређаја за добављаче
Величина / Димензија
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Заштита
Unshielded
Сериес
FLAT-PAC
Оцене
К @ Фрек
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
Nonstandard
Друга имена
FP2-V150
FP2-V150-ND
Радна температура
-40°C ~ 125°C
Тип монтаже
Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Материјал - Цоре
Ferrite
Произвођач Стандардно време рада
14 Weeks
Статус без воде / РоХС статус
Lead free / RoHS Compliant
Индуцтанце Фрекуенци - Тест
1MHz
Индуктивност
150nH
Висина - седиште (максимално)
0.197" (5.00mm)
Фреквенција - самозадовољавајућа
Детаљан опис
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
ДЦ отпор (ДЦР)
0.28 mOhm
Тренутни рејтинг
37A
Струја - Сатуратион
25.5A