Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > FERD30H100STS
FERD30H100STS
STMicroelectronics
FERD30H100STS
Парамтерс Продуцт
Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако
745mV @ 30A
Волтаге - ДЦ Реверсе (Вр) (Мак)
100V
Пакет уређаја за добављаче
TO-220AB
Брзина
Fast Recovery = 200mA (Io)
Сериес
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-220-3
Друга имена
FERD30H100STS-ND
Радна температура - спој
175°C (Max)
Тип монтаже
Through Hole
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Произвођач Стандардно време рада
15 Weeks
Статус без воде / РоХС статус
Lead free / RoHS Compliant
Тип диода
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Детаљан опис
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр
130µA @ 100V
Струја - Просјечна исправљена (Ио)
30A