Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > ПМИЦ - Регулатори напона - Линеарни > LDS3985PU33R
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Излазни напон (макс.)
0.25V @ 300mA
Напон - излаз (мин / фиксни)
3.3V
Напон - излаз (макс.)
Напон - улаз (макс.)
6V
Пакет уређаја за добављаче
6-DFN (3x3)
Сериес
Заштитне карактеристике
Over Current, Over Temperature
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
6-VDFN Exposed Pad
ПСРР
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Излазни тип
Fixed
Конфигурација излаза
Positive
Друга имена
LDS3985PU33R-ND
Радна температура
-40°C ~ 125°C
Број регулатора
1
Тип монтаже
Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Произвођач Стандардно време рада
38 Weeks
Статус без воде / РоХС статус
Lead free / RoHS Compliant
Детаљан опис
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Струја - Снага (Мак)
300µA
Тренутни - Куиесцент (Ик)
150µA
Струја - излаз
300mA