Кућа > Производи > Интегрисани колути (ИЦ) > Atosn СТЦОК > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Парамтерс Продуцт
Тип
Толеранција
±1%
Пакет уређаја за добављаче
Величина / Димензија
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Заштита
Unshielded
Сериес
1210R
Оцене
К @ Фрек
30 @ 2.5MHz
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
2-SMD
Друга имена
1210R-104F TR 2000
Радна температура
-55°C ~ 125°C
Тип монтаже
Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ)
1 (Unlimited)
Материјал - Цоре
Ferrite
Произвођач Стандардно време рада
36 Weeks
Статус без воде / РоХС статус
Lead free / RoHS Compliant
Индуцтанце Фрекуенци - Тест
2.5MHz
Индуктивност
100µH
Висина - седиште (максимално)
0.101" (2.57mm)
Фреквенција - самозадовољавајућа
8MHz
Детаљан опис
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
ДЦ отпор (ДЦР)
13 Ohm Max
Тренутни рејтинг
120mA