Кућа > Производи > Дисцрете Семицондуцтор Продуцтс > Тхиристорс - СЦРс > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Он Стате (Втм) (Мак)
1.9V
Волтаге - Офф Стате
800V
Напон - Триггер Гате (Вгт) (Мак)
1.3V
Пакет уређаја за добављаче
TOP3
Сериес
Тип СЦР
Standard Recovery
Паковање
Tube
Пакет / случај
TOP-3
Друга имена
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
Радна температура
-40°C ~ 125°C
Тип монтаже
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Детаљан опис
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
Цуррент - Он Стате (Ит (РМС)) (Мак)
50A
Цуррент - Он Стате (Ит (АВ)) (Мак)
32A
Струја - искључено (максимално)
10µA
Цуррент - Нон Реп. Сурге 50, 60Хз (Итсм)
580A, 610A
Струја - Држи (Их) (Мак)
150mA
Струја - Триггер (Игт) (Мак)
80mA