Кућа > Производи > Заштита колима > ТВС - тиристори > LCP1511DRL
LCP1511DRL
STMicroelectronics
LCP1511DRL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Офф Стате
Волтаге - Бреаковер
Сериес
LCP
Паковање
Cut Tape (CT)
Пакет / случај
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Друга имена
Број елемената
1
Тип монтаже
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
30A
Струја - Држи (Их)
150mA