Кућа > Производи > Заштита колима > ТВС - Диоди > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Реверсе Стандофф (Тип)
48V
Волтаге - Цлампинг (Мак) @ Ипп
77.4V
Напон - квар (мин)
53.3V
Повер - Пеак Пулсе
600W
Друга имена
SMBJ48A-TR-ND
Радна температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
8.1A