Кућа > Производи > Заштита колима > ТВС - Диоди > SMBJ20A-TR
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 42.8V SMB
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Реверсе Стандофф (Тип)
20V
Волтаге - Цлампинг (Мак) @ Ипп
32.4V
Напон - квар (мин)
22.2V
Јединствени канали
1
Тип
Zener
Пакет уређаја за добављаче
SMB (DO-214AA)
Сериес
SMBJ, TRANSIL™
Заштита електричне енергије
No
Повер - Пеак Пулсе
600W
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
DO-214AA, SMB
Друга имена
Радна температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтаже
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
19.4A