Кућа > Производи > Заштита колима > ТВС - Диоди > SM15T15CA
SM15T15CA
STMicroelectronics
SM15T15CA
STMicroelectronics
TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
Без олова / РоХС
Парамтерс Продуцт
Волтаге - Реверсе Стандофф (Тип)
12.8V
Волтаге - Цлампинг (Мак) @ Ипп
27.2V
Напон - квар (мин)
14.3V
Тип
Zener
Пакет уређаја за добављаче
SMC
Сериес
SM15T, TRANSIL™
Заштита електричне енергије
No
Повер - Пеак Пулсе
1500W (1.5kW)
Паковање
Tape & Reel (TR)
Пакет / случај
DO-214AB, SMC
Друга имена
SM15T15CA-ND
Радна температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтаже
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Цуррент - Пеак Пулсе (10 / 1000μс)
368A (8/20µs)