Кућа > Производи > Дисцрете Семицондуцтор Продуцтс > Диоди - исправљачи - појединачни > BYT71-800
BYT71-800
STMicroelectronics
BYT71-800
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 800V 6A TO220AC
Напон - напред (Вф) (макс.) @ Ако
1.4V @ 6A
Волтаге - ДЦ Реверсе (Вр) (Мак)
800V
Пакет уређаја за добављаче
TO-220AC
Брзина
Fast Recovery = 200mA (Io)
Сериес
Повратно време опоравка (трр)
300ns
Паковање
Tube
Пакет / случај
TO-220-2
Радна температура - спој
-65°C ~ 150°C
Детаљан опис
Diode Standard 800V 6A Through Hole TO-220AC
Цуррент - Реверсе Леакаге @ Вр
20µA @ 800V
Струја - Просјечна исправљена (Ио)
6A